23 Ocak Haftalık Burç Yorumları Oku – Burcum Ne?

  • 23 Ocak 2017
  • 968 kez görüntülendi.
23 Ocak Haftalık Burç Yorumları Oku – Burcum Ne?

Günlük burç yorumları oku. 23 Ocak Oğlak Burcu yorumları..Yönetici olan gezegeniniz Satürn, bu yıl yaklaşık yedi ay boyunca yedinci evinizde Yengeç Burcu’nda bulunuyor. 21 Ocak’ta, Satürn, sekizinci evinizde Aslan Burcu’na giriyor. Satürn’ün Koç Burcu’nda bulunması, ilişkileriniz konusunda birtakım gecikmelere ve kısıtlamalara neden olabilir. Veya, sizden daha yaşlı biriyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bunların yanında, bir ilişkide ya da işte payınıza düşenden daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Satürn’ün darbesi gerçekten sert olursa, bu üçünü aynı anda yaşamanız da mümkün olabilir. Bu, 2017 yılının ilk altı buçuk ayında hayatınızın ne durumda olduğuna bağlı.
24 Ocak’tan sonraki iki buçuk yıl boyunca Aslan Burcu‘nda bulunan Satürn, para ve bölüşülen kaynaklarınızla ilgili konularda birtakım aksaklıklar ve kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz. Örneğin, eşiniz iş değiştirebilir ya da bir süre işsiz kalabilir. Ya da kredi almanız zorlaşabilir. Bunların dışında, vergi, emlak veya metafizik konulu seminerlere, kurslara katılmanız mümkün olabilir.

 

2017 Terazi Burcu – Ocak Ayı Günlük Burç Yorumları

Satürn’ün etkilerini dengelemek için, Jüpiter, Ekim sonlarına kadar onuncu evinizde Terazi Burcu’na giriyor. Jüpiter Terazi Burcu‘ndayken, mesleki ilerleme ve başarıyı beraberinde getirir. Yurt dışı seyahatleriniz sıklaşabilir. Dünyaya bakış açınız kariyerinize hizmet edecek şekilde genişleyebilir. Dini inançlarınız güçlenebilir.
25 Ekim’de, Jüpiter, onbirinci evinizde Akrep Burcu‘na giriyor. Bir yıl sürecek olan bu transit, isteklerinizin, hayallerinizin ve hedeflerinizin büyümesine neden oluyor. Akrep Burcu‘nda bulunan Jüpiter, arkadaşlarınızla ve meslektaşlarınızla iletişim ağınızın güçlenmesini de sağlıyor. Yabancı uyruklu kişilerin hayatınıza girmesi ve önemli bir rol oynaması da mümkün.

Burç Yorumları Oku 2017

Burç Yorumları Oku 2017


Ani değişikliklerin gezegeni Uranüs, bütün yıl boyunca üçüncü evinizde Koç Burcu’nda bulunuyor. Bu durum, kardeşleriniz akrabalarınız ve komşularınızla ilişkilerinizin beklenmedik bir biçimde değişmesine neden olabilir. Bu ilişkilerle ilgili çok şaşırtıcı gerçeklerin farkına varabilirsiniz. Uranüs aynı zamanda dehanızı, özgürlüğünüzü ve sezgisel kavrama gücünüzü temsil eder. Bu nedenle bu özellikleriniz, yıl boyunca sık sık kendini hissettirebilir.

Yanılsamaların ve esinlenmenin gezegeni Neptün, ikinci evinizde Kova Burcu’nda bulunuyor. Bu transit, şairlik, sinema yazarlık, fotoğrafçılık ve metafiziksel yollardan para kazanma fırsatlarını da beraberinde getiriyor. Sadece para kazanmak için çalışmaya odaklanmış durumda değilsiniz. Daha derin, manevi kazançlar peşindesiniz.

Romantizm açısından en iyi dönem 9 Ocak – 2 Şubat, 6 Şubat – 20 Mart ve 5 Kasım – 15 Aralık tarihleri arasına denk geliyor. Bu dönemlerde ya Venüs ya da Mars sizin burcunuzda bulunuyor. 2017’te Merkür’ün ters yöne döndüğü üç dönem var: 19 Mart- 19 Nisan, 22 Temmuz – 15 Ağustos, 14 Kasım – 3 Aralık. Bu dönemler süresince, seyahat planlarınızı tekrar tekrar gözden geçirin çünkü aksamalar yaşanabilir. Herhangi bir anlaşmaya imza atmamanız, buna mecbursanız da bütün maddeleri dikkatlice okumanız iyi olacaktır. Bütün bunlara ek olarak, iletişim kurarken kısa ve öz konuşmayı ihmal etmeyin.

Aylık yorumlarımızda, her ayın olaylarını anlatan bir tür yıllık ajanda bulacaksınız. Uğurlu sayılarınız, yüksek ve düşük enerjili günleriniz, en önemli günleriniz ve aşk, ilişkiler, para, aile ve kariyer alanlarında olabilecekler belirtilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ