Anlamlı En Güzel Cuma Mesajları

  • 11 Mayıs 2018
  • 223 kez görüntülendi.
Anlamlı En Güzel Cuma Mesajları

Müslümanlar için büyük öneme sahip olan cuma günün gelmesiyle berber, cuma mesajı aramaları hızla artış gösterdi. Cuma gününde insanlara, sevdiklerine veuzaktaki tanıdıklarına göndermekiçin en farklı ve en güzel cuma mesajlarını soran kişiler, kısa ve etkili cuma mesajı seçeneklerini sorgulamaya devam ediyor. Bu günün anlam veönemini sevdikleri kişilere hissettirmek isteyen vatandaşların ilgiyle araştırdığı en güzel cuma mesajlarını sizleriçin derledik. İşte, sevdiklerinize gönderebileceğiniz, en güzel cuma mesajları sizleriçinhazırlandı. .

Allahım! Bilerekveya bilmeyerek isledigimizhatalarimizi, günahlarimizi bagsla.Bizlere Merhametbuyur. süphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin.”
Çıkarsakalbindeyara, Yaradan dönüştürür bunubir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldırbaşını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla cevap verirduaya. Cuma günümüz mübarek olsun.
Makbul, dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızıdaim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim.
Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun ama gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı cumalar dilerim.
Allah’ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.
Allah’ım, habibin Muhammed Mustafa’ya, ailesine ve dostlarına rahmet eyle ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et. Amin, cumamız mübarek olsun.
Ey Rabbim, bize Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bize ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.
Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.
Allah’ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Hastalara şifa, dertlilere derman eyle.
Güneşin kırmızısıyla aydınlanan, ateşiyle süzülen, herkese nasip olmasını dilediğimiz mutluluk denen o en güzel duygu, sizinle de olsun. Hayırlı ramazanlar..
Ramazanınız mübarek olsun. Gününüz maddi ve manevi anlamda aydınlık, gönlünüz hoş olsun. Sizi kedere, üzüntüye sevk edecek ne kadar olumsuzluklar varsa sizden her daim uzak olsun. Allah sonumuzu hayretsin. Kurtuluşa erenlerden eylesin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ