Manası Çok Derin Sevgi Aşk Sözleri

  • 26 Mayıs 2018
  • 91 kez görüntülendi.
Manası Çok Derin Sevgi Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri sevgiliye güzel sözler, Manası çok derin sevdiklerimize güzel sözler sizler için hazırlandı..

Hadi geltutellerimi. Benimleyan. Benimlemeydan okuher çaresizliğe. Benimle uyubenimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Uykudan uyanıncainsanı uyandığınapişman eden, geridönmek isteyipde dönemeyince çaresizliktendelirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın.

Kim demişharam nedirbilmez Hayyam. Ben haramı helalekarıştırmam seninle içilen şarap helaldir sensiz içilensu bile haram.

Sen benimtürkülerimsin yazılmamış şiirlerimgibi, senbeni şarkılarımsın melodisi duyulmamış gibi, sen benim ilahımsın kalbimin tek sahibi.

Damarımdakikan oldun akarsınkalbime, bir bakışınla cenneti gördüm o yıldız gözlerindeşimdi seninle yaşadığımı fark ediyorumbenim hayatımın anlamı sen oldun bunu çok iyi biliyorum.

Seni sevmekgüzel şey, ümitlişey, dünyanınen güzelsesinden, engüzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey ama artık ben şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum.

Yürekler karşılıklıbekleyiş içindeyse sevgin duyulurelbette. Özlemek ne renk sence? Sen rengi düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile

Seni düşünürseni özlerim, sevgilerin özlemlerinderinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını birkezbeni hatırla, bir sonbahar serinliğinde. Seni, senden uzaktasensiz, seninle yaşıyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ